понеділок, 24 квітня 2017 р.

Досвід вчителів-конкурсантів конкурсу "Вчитель року 2016-2017"


  1. Урок на тему "Створення найпростішого проекту, його компіляція, збереження, виконання. Практична робота №8." Силенко Олена Володимирівна, ЗНВК №109. Посилання на конспект уроку, відео.
  2. Урок на тему "Розміщення аудіо- та відеоматеріалів в Інтернеті. Практична робота № 7. (8 клас)" Савченко Ольга Борисівна, ЗК "Елінт". Посилання на конспект уроку, відео.
  3. Урок на тему "Повторення правил уведення та редагування тексту (символів, абзаців) 5 клас" Проценко Альона Павлівна. ЗЛ №50. Посилання на конспект уроку, відео.
  4. Урок на тему "Комп'ютерні віруси та антивірусні програми (9 кл)" Лавренко Світлана Вікторівна. ЗОШ №86. Посилання на конспект уроку, відео
  5. Урок на тему "Знайомство с середовищем програмування Lazarus. Створення найпростішого проекту." Кочергіна Світлана Іванівна. ЗОШ №87. Посилання на конспект уроку, відео.
  6. Урок на тему "Виконання обчислень у табличному процесорі MS Excel". Чирва Олеся Олександрівна. ЗСШ№100. Посилання на конспект уроку, відео
  7. Урок на тему "Алгоритми для роботи з довгими числами. Додавання довгих чисел". Кім Ольга Миколаївна. ЗБЛ №62. Посилання на конспект уроку, відео.

Немає коментарів:

Дописати коментар